Auto-Franczak
tel. 602 820 820
Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak powstała 1999 roku. Tak więc od wielu lat jesteśmy wypożyczalnią jaką może pochwalić się Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Grudziądz, Inowrocław, Piła, Płock, Toruń a także Włocławek. Realizujemy również wynajmy na lotniska w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Warszawie.

Sukcesem naszej działalności jest obsługa klienta na wysokim poziomie, stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług, przystępne ceny, bezproblemową, szybką obsługę, bezpieczeństwo i wygodę klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas pojazdy spełniały wymagania naszych klientów a oferta wynajmu była jedną z najkorzystniejszych w branży. Swoim kontrahentom gwarantujemy kompleksową obsługę, błyskawiczny serwis oraz atrakcyjne ceny. Wachlarz świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki i zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Współpracując z nami zaoszczędzicie Państwo swój czas i pieniądze, a my zadbamy o Wasz komfort i wygodę.
Udostępniamy wysokiej klasy samochody, nowe lub do dwóch lat, których wynajem jest niezwykle korzystny pod względem cenowym.
Proponujemy pojazdy o bardzo różnym zastosowaniu, od małych, osobowych aut, poprzez samochody rodzinne , aż po pojazdy transportowe i busy 9 osobowe.
Oprócz wynajmu samochodów osobowych i dostawczych oferujemy również usługę wynajmu długoterminowego oraz wynajmu z OC sprawcy.
Wszystkie nasze auta objęte pełnym ubezpie- czeniem, a także posiadają opiekę Assistance.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, postanowiliśmy zamieścić najważniejsze informacje o naszej firmie na niniejszych stronach internetowych. Dzięki temu z łatwością mogą Państwo dokonać wyboru pojazdu, poznać warunki jego wynajmu oraz naszą ofertę cenową.

Dokonanie rezerwacji jest teraz niezwykle proste - wystarczy wypełnić zamieszczony na naszych stronach formularz lub wysłać e-mail do jednego z naszych oddziałów z zapytaniem.

Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
 
telefon: 602 820 820
e-mail pomoc@auto-franczak.pl