Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak


tel. 602 820 820

Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak

Auto-Franczak to wypożyczalnia samochodów, która powstała w 1999 roku i od wielu lat zaopatruje w nowoczesne pojazdy Klientów z Bydgoszczy, Elbląga, Gdańska, Grudziądza, Inowrocławia, Piły, Torunia oraz Włocławka. Oferujemy również wynajem na lotniska w takich miejscowościach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań i Warszawa.


Dzięki indywidualnej obsłudze każdego z Państwa, wysokiej jakości oferowanych usług oraz przystępnym cenom, zyskaliśmy uznanie wśród Klientów. Cenimy sobie szybką, bezproblemową obsługę oraz bezpieczeństwo i wygodę Klienta. Dokładamy również wszelkich starań, by dostępne w naszej ofercie samochody były w pełni sprawne i spełniały oczekiwania, a usługa wynajmu była jedną z najbardziej korzystnych w całej branży. Zapewniamy kompleksową obsługę, sprawny serwis oraz atrakcyjne ceny, a przy tym oferujemy szeroki zakres usług. Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy, maksymalny komfort oraz możliwość skorzystania z indywidualnego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb.


Oferujemy wynajem wysokiej klasy samochodów – nowych albo do dwóch lat. Zapewniamy wszystkim Klientom korzystne ceny.

Nasze pojazdy to ogromna różnorodność i bogactwo zastosowań. Polecamy zarówno małe auta osobowe, pojazdy rodzinne, jak również samochody transportowe i 9-osobowe busy.

Poza wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych, proponujemy także wynajem długoterminowy oraz auta zastępcze z OC sprawcy wypadku.

Nasze samochody są objęte pełnym ubezpieczaniem i posiadają opiekę Assistance.

Abyście mogli Państwo poznać pełną ofertę naszej firmy, na niniejszej stronie internetowej zamieściliśmy wszelkie informacje o działalności – pozwoli to nie tylko na łatwy wybór pojazdu, ale również poznanie warunków wynajmu, a także pełnego cennika usług.


Jak zarezerwować pojazd? To bardzo proste – wystarczy skorzystać z zamieszczonego na stronie formularza albo wysłać wiadomość e-mail do któregoś z naszych oddziałów.



Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
Tel. 602 820 820
Tel. 606 266 492