Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak


tel. 602 820 820

Punkt najmu Piła

Cechuje nas różnorodność i świadomość, jak bardzo w dzisiejszych czasach liczy się mobilność. Stąd też zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie nowe, sprawne i bezpieczne samochody. Dysponujemy autami osobowymi (klasy A, B, C i D), dostawczymi oraz 9-osobowymi busami. Z nami na terenie Piły i okolic można zorganizować naprawdę wiele: przeprowadzkę, przewóz pracowników, transport osób na uroczystość czy spotkanie biznesowe, dowóz materiałów na plac budowy i wiele innych. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów. Aby ułatwić podjęcie decyzji, w szczegółowy, ale zarazem jasny sposób wyjaśniamy warunki współpracy. Posiadamy również korzystną ofertę dla klientów biznesowych poszukujących alternatywy dla leasingu. Nasz punkt mieści się przy ulicy Szybowników 4B w Pile – zapraszamy!


Wynajem krótkoterminowy

Udostępniamy samochody na czas od 1 doby do aż 15 dni. Do wyboru mają Państwo różne klasy i różne rodzaje: od aut osobowych, przez dostawcze, aż po autokary. Tak szeroki wybór umożliwia załatwienie wszystkich spraw w mieście – czy będzie to przeprowadzka, organizacja wesela czy spędzenie kilku dni urlopu. Ceny i szczegóły wynajmu znajdziecie w zakładce Cennik.

Wynajem długoterminowy

W ramach wypożyczania samochodów w Pile proponujemy również alternatywę dla leasingu samochodów, czyli wynajem długoterminowy. Umowę podpisujemy na okres dłuższy niż 15 dni, a rozliczamy się z Państwem w systemie miesięcznym. Taki wariant pozwoli Wam mieć pełną kontrolę nad wydatkami, zagwarantuje Wam także niezależność i wygodę korzystania z auta zawsze wtedy, gdy tego potrzebujecie.

ul. Szybowników 4B, 64-920 Piła
tel. +48 606 266 592
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
Tel. 602 820 820
Tel. 606 266 492