Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak
tel. 602 820 820

Wypożyczalnia samochodów Piła

Cechuje nas różnorodność i świadomość, jak bardzo w dzisiejszych czasach liczy się mobilność. Stąd też zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie nowe, sprawne i bezpieczne samochody. Dysponujemy autami osobowymi (klasy A, B, C i D), dostawczymi oraz 9-osobowymi busami. Z nami na terenie Piły i okolic można zorganizować naprawdę wiele: przeprowadzkę, przewóz pracowników, transport osób na uroczystość czy spotkanie biznesowe, dowóz materiałów na plac budowy i wiele innych. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów. Aby ułatwić podjęcie decyzji, w szczegółowy, ale zarazem jasny sposób wyjaśniamy warunki współpracy. Posiadamy również korzystną ofertę dla klientów biznesowych poszukujących alternatywy dla leasingu. Nasz punkt mieści się przy ulicy Szybowników 4B w Pile – zapraszamy!


Atrakcje w Pile

Wyjątkowo piękne parki pełne romantycznych zakątków, czyste jezioro z kąpieliskiem, godne uwagi zabytki, spływ kajakowy, a nawet escape room - jeśli zdecydują się Państwo na spędzenie czasu w tym mieście, znajdziecie dla siebie mnóstwo ciekawych zajęć! By swobodnie kursować pomiędzy centrum a przedmieściami i łatwo dotrzeć do wszystkich atrakcji w Pile, przyda się Wam wynajęte auto.

Wynajem krótkoterminowy

Udostępniamy samochody na czas od 1 doby do aż 15 dni. Do wyboru mają Państwo różne klasy i różne rodzaje: od aut osobowych, przez dostawcze, aż po autokary. Tak szeroki wybór umożliwia załatwienie wszystkich spraw w mieście – czy będzie to przeprowadzka, organizacja wesela czy spędzenie kilku dni urlopu. Ceny i szczegóły wynajmu znajdziecie w zakładce Cennik.

Wynajem długoterminowy

W ramach wypożyczania samochodów w Pile proponujemy również alternatywę dla leasingu samochodów, czyli wynajem długoterminowy. Umowę podpisujemy na okres dłuższy niż 15 dni, a rozliczamy się z Państwem w systemie miesięcznym. Taki wariant pozwoli Wam mieć pełną kontrolę nad wydatkami, zagwarantuje Wam także niezależność i wygodę korzystania z auta zawsze wtedy, gdy tego potrzebujecie.

ul. Szybowników 4B, 64-920 Piła
tel. +48 606 266 592
fax. +48 52 34 90 830
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
ul. lok.13, Srebrna 34B, 80-180 Gdańsk
ul. Wyszyńskiego 4, 87-100 Toruń
Tel: 602 820 820 fax: 52 34 90 830 E-mail: pomoc@auto-franczak.pl