Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak


tel. 602 820 820

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych zaprasza do swoich oddziałów w Bydgoszczy, gdzie przygotowaliśmy rozwiązania dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. W naszej ofercie znajdują się zarówno pojazdy osobowe i dostawcze, jak również 9-osobowe busy – wszystkie w pełni ubezpieczone i posiadające opiekę Assistance. Oferujemy wynajem samochodów dla mieszkańców miasta, jak również przyjezdnych, dlatego też zapraszamy na bydgoskie lotnisko, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również biznesowych, poszukujących sposobu na wzmocnienie firmowej floty na korzystnych warunkach finansowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod podanymi niżej numerami telefonów oraz adresami e-mail. Rezerwacja w wypożyczalni samochodów Auto-Franczak jest też możliwa za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie.


ul. Czapla 5 , 85-437 Bydgoszcz
tel. +48 602 820 820

e-mail: pomoc@auto-franczak.plPunkt najmu - Lotnisko "Port lotniczy Bydgoszcz SA"

Wiemy, jak ważna jest dziś mobilność, dlatego stworzyliśmy kompleksową ofertę dla Klientów, którzy poszukują bezpiecznych i nowoczesnych pojazdów. Posiadamy auta osobowe wysokiej klasy, auta dostawcze znane z doskonałych możliwości ładunkowych, a także kilkuosobowe busy. Z dbałości o wygodę naszych Klientów zadbaliśmy, aby wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy działała zarówno przy ulicy Czapli 5, jak i na lotnisku przy ulicy Paderewskiego 1.


Dzięki temu nasza oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców, ale także przyjezdnych poszukujących sprawnego sposobu przemieszczania się po mieście prosto z lotniska. Na stronie internetowej znajdują się niezbędne informacje dotyczące współpracy z naszą wypożyczalnią – zachęcamy do zapoznania się z nimi. Polecamy także skorzystanie z możliwości rezerwacji samochodu online.


ul. Paderewskiego 1 , 86-005 Białe Błota, Bydgoszcz
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
Tel. 602 820 820
Tel. 606 266 492