Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak
tel. 602 820 820

Wypożyczalnia samochodów Płock

Bez względu na cel podróży czy przeznaczenie samochodu nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową ofertę wynajmu nowoczesnych aut. Zadbaliśmy o to, aby w naszej flocie znalazły się wyłącznie nowe pojazdy osobowe i dostawcze, a także przestronne busy idealne do przewozu osób. Każdy, kto przygotowuje się do przeprowadzki, podróży służbowej, transportu towaru czy innych czynności wymagających mobilności na terenie Płocka, może skorzystać z naszej bogatej oferty. Prezentujemy jasne warunki współpracy połączone z fachowym doradztwem. Nasi specjaliści dokładnie wytłumaczą, na jakich zasadach wynajmowane jest auto, a także podpowiedzą, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Można także dokonać szybkiej i wygodnej rezerwacji pojazdu – wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej.


Atrakcje w Płocku

Bez względu na to, czy do Płocka jadą Państwo z powodów służbowych czy prywatnych – jest w tym mieście kilka miejsc, które naprawdę warto zobaczyć. Od imponującego Wzgórza Tumskiego po zoo i muzea, dla każdego miłośnika piękna znajdzie się tu coś ciekawego. By jednak wędrówki od jednej płockiej atrakcji do drugiej nie zabrały Wam całego dnia – warto zdecydować się na wynajem auta.

Wynajem krótkoterminowy

Ten rodzaj wypożyczenia auta pozwala korzystać z pojazdu od 1 doby do aż 15 dni. W tym czasie załatwią Państwo wszystkie sprawy, jakie czekają na Was w Płocku – czy będzie to przeprowadzka, czy też urlop albo organizacja wydarzenia. Jeśli transportu potrzebuje w tym czasie większa grupa osób – udostępnimy Wam autokar; jeśli macie większą ilość towarów do przewiezienia – wynajmiemy Wam auto dostawcze.

Wynajem długoterminowy

W sytuacjach, w której z samochodu chcecie korzystać przez czas dłuższy, niż 15 dni, proponujemy wynajem długoterminowy. W ramach umowy możecie zdecydować, czy Wasze potrzeby lepiej będzie spełniać samochód osobowy, czy też dostawczy lub autokar. Długość kontraktu ustalamy indywidualnie. Nasza usługa może zainteresować szczególnie tych z Państwa, którzy szukają alternatywy dla leasingu auta.

ul. Wyszogrodzka 125H, Płock 09-400
tel. +48 662 266 350
fax. +48 52 34 90 830
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
ul. lok.13, Srebrna 34B, 80-180 Gdańsk
ul. Wyszyńskiego 4, 87-100 Toruń
Tel: 602 820 820 fax: 52 34 90 830 E-mail: pomoc@auto-franczak.pl