Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak


tel. 602 820 820

Punkt najmu Włocławek

Auto znów się popsuło? Trzeba przewieźć materiały na budowę? A może szykuje się przeprowadzka? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Prowadzimy wypożyczalnię samochodów na terenie Włocławka, przy ulicy Sadowej 16A, niedaleko Parku Łokietka. Dysponujemy nowoczesnymi, komfortowymi pojazdami, które zwiększą mobilność i ułatwią załatwianie bieżących spraw. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw poszukujących alternatywy dla leasingu. Zapewniamy dostęp do nowych aut osobowych i dostawczych, a także 9-osobowych busów. Gwarantujemy przy tym jasne warunki współpracy. Zadbaliśmy, aby na naszej stronie internetowej znalazły się niezbędne informacje dotyczące współpracy z nasza wypożyczalnią. Jednak jesteśmy otwarci na kontakt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Wynajem krótkoterminowy

Bez względu na to, czy we Włocławku jesteś tylko przejazdem, czy mieszkasz tu i stale potrzebujesz transportu – mamy dla Ciebie propozycję. Wynajmujemy auta różnych klas i rodzajów – od osobowych, przez dostawcze aż po pojemne i wygodne autokary. Czy spędzasz w mieście urlop, organizujesz transport na wesele czy przewozisz meble, u nas znajdziesz idealny środek transportu.

Wynajem długoterminowy

Mamy dla Państwa również ofertę, która jest doskonałą alternatywą dla leasingu. Wynajmujemy samochody na okres długoterminowy – od 15 dni wzwyż. Rozliczamy się w systemie miesięcznym, dzięki czemu możliwa jest pełna kontrola nad wydatkami na auto. Na dłuższy okres udostępniamy zarówno samochody osobowe, jak i autokary czy pojazdy dostawcze: bez problemu dopasujemy rozwiązanie do Państwa potrzeb.

ul. Sadowa 16A, 87-800 Włocławek
tel. +48 662 266 350
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
Tel. 602 820 820
Tel. 606 266 492