Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak


tel. 602 820 820

Gdańsk

Pragnąc obsługiwać naszych trójmiejskich Klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak zaprasza do oddziału w Gdańsku, a także na lotnisko im. Lecha Wałęsy, gdzie posiadamy swój punkt. Oddajemy Państwu do dyspozycji wysokiej klasy pojazdy osobowe z różnych klas, które są w pełni sprawne, zapewniając komfort oraz bezpieczeństwo każdej podróży. Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych, oferujemy także wynajem aut do transportu dużych ilości ładunków, które pozwolą na sprawne zorganizowanie przeprowadzki albo realizację celów zawodowych. Naszym celem jest fachowa i kompleksowa obsługa zarówno mieszkańców, jak również osób przyjezdnych, w związku z czym zapewniamy rozbudowaną i nowoczesną flotę pojazdów. Auto-Franczak zachęca do kontaktu – rezerwacji w Gdańsku można dokonać drogą telefoniczną, mailową, a także za pomocą specjalnego formularza.


ul. lok.13, Srebrna 34B , 80-180 Gdańsk
tel. +48 602 515 500
fax +48 52 34 90 830
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Punkt najmu - Lotnisko im. Lecha Wałęsy

Zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, w których czekają nowe, bezpieczne i komfortowo wyposażone samochody wysokiej klasy. Zapewniamy możliwość korzystania z aut osobowych i dostawczych, a także 9-osobowych busów, które ułatwiają załatwienie wielu spraw wymagających mobilności. Dla większej wygody naszych Klientów zadbaliśmy, aby nasza wypożyczalnia samochodów znalazła się również na gdańskim lotnisku.


Kompleksowa oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców miasta, jak i przyjezdnych poszukujących wygodnego sposobu transportu na terenie Trójmiasta. Nasza wypożyczalnia znajduje się przy ulicy Srebrnej 34B, a także na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Zachęcamy do wypełnienia formularza i szybkiej rezerwacji wybranego auta, a także kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji dotyczących współpracy.


ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
tel. +48 52 567 35 31


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
Tel. 602 820 820
Tel. 606 266 492