Wypożyczalnia samochodów Auto-Franczak


tel. 602 820 820

Punkt najmu Grudziądz

W trosce o wygodę Klientów zadbaliśmy, aby nasza wypożyczalnia zaopatrzona została w nowoczesne pojazdy każdego typu. W związku z tym oferujemy zarówno auta osobowe i dostawcze, jak i 9-osobowe busy, idealne do przewozu osób. Dzięki nam można dojechać na spotkanie w komfortowych warunkach, na czas dowieźć pracowników do zakładu pracy, a także przetransportować towar na miejsce. Jesteśmy otwarci na różnorodne potrzeby – dlatego prowadzimy wynajem zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy osoby, które potrzebują dobrego auta, aby sprawnie zorganizować przeprowadzkę lub dojechać na rodzinną uroczystość, a także właścicieli firm tworzących flotę pojazdów, którzy mogą skorzystać z wynajmu długoterminowego na przejrzystych zasadach. Działamy przy ulicy Gierymskiego 38A w Grudziądzu.


Atrakcje w Grudziądzu

Wycieczka do planetarium i parku rozrywki, a może spokojny spacer po tężni solankowej czy też nad brzegiem jeziora Tarpno – atrakcji w Grudziądzu nie brakuje! Miasto jest spore, dlatego jeśli wybieracie się tu Państwo, warto zadbać o zorganizowanie dla siebie dogodnego transportu. Najlepszym wyjściem zawsze jest wypożyczenie auta – dzięki temu możecie jeździć gdzie i kiedy chcecie!

Wynajem krótkoterminowy

W ramach umowy krótkoterminowej wynajmujemy samochody na okres od 1 do aż 15 dni. Pozwala to Państwu dogodnie zaplanować pobyt w Grudziądzu każdego rodzaju: czy chodzi o przeprowadzkę, służbowe spotkania czy urlop. By spełnić wszystkie Wasze potrzeby, oferujemy zarówno samochody osobowe różnych klas, jak i auta dostawcze oraz autokary – idealne do wygodnego transportu większych grup ludzi.

Wynajem długoterminowy

Ci z Państwa, którzy szukają rozwiązań na znacznie dłużej, niż 15 dni, z pewnością zainteresujemy wariantem wynajmu długoterminowego. W jego ramach rozliczamy się z Państwem w systemie miesięcznym. Możecie korzystać z samochodu przez nawet bardzo długie okresy czasu, co sprawia, że usługa może z powodzeniem być wykorzystywana jako alternatywa dla leasingu.

ul. Gierymskiego 38A, 86-300 Grudziądz
tel. +48 602 871 872
fax. +48 52 34 90 830
e-mail: pomoc@auto-franczak.pl


Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
Tel. 602 820 820
Tel. 606 266 492