tel. 602 820 820

Samochody dostawcze

Oferujemy wysokiej klasy pojazdy towarowe, które dzięki pełnej sprawności oraz dużej ładowności zapewnią komfortowe oraz bezpieczne warunki jazdy na każdej trasie. W naszej flocie znalazły się sprawdzone auta dostawcze, uznawane przez wielu ekspertów za najlepsze w swojej klasie – mowa o modelach Fiat Ducato, Citroen Jumper oraz Volkswagen T5. Do przewozu osób proponujemy Państwu Renault Trafic posiadający 9 miejsc. Długość wynajmu samochodów dostawczych i busów uzależniona jest od Państwa indywidualnych preferencji – może trwać kilka godzin, a także ponad miesiąc.


Profesjonalny wynajem busów i samochodów dostawczych

Bardzo dużą popularnością cieszy się w ostatnim czasie wynajem busów i samochodów. Te pierwsze wypożyczane są najczęściej na wycieczki szkolne, wyprawy harcerskie lub imprezy firmowe, które mają miejsce daleko od głównej siedziby firmy. Wynajem samochodów dostawczych natomiast wymagany jest przy przeprowadzkach, gdzie ilość przedmiotów jest zbyt duża, by zmieściły się one do zwykłego pojazdu, a odległość pomiędzy punktem startu a punktem docelowym jest zbyt wielka, by ponawiać trasę (np. od Torunia do Gdańska). Auta te sprawdzą się również przy transporcie surowców i materiałów przy większej ich ilości.


Duma naszej firmy, czyli dostępne pojazdy

Choć auta dostępne do wypożyczenia zostały już wspomniane wyżej, warto wspomnieć o nich nieco więcej. Wynajem busów wiąże się z wyborem pomiędzy Volkswagenem T5, a autem Renault Trafic. W obydwu pojazdach spotykamy się z dziewięcioma miejscami i opcją zakupu dodatkowych funkcji, takich jak fotelik dziecięcy. Jeśli chodzi o auta dostawcze, pomiędzy Fiatem a Citroenem również nie można znaleźć zatrważających różnic. Należy również pamiętać, iż ich odstawienie i odbiór na teren lotniska (np. w Bydgoszczy) jest gratis.


Nasza wypożyczalnia samochodów i busów posiada siedziby w Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy i innych miejscowościach, zapewniając minimum formalności oraz bardzo łatwą rezerwację wybranego środka transportu. Wszystkie szczegóły współpracy znajdziecie Państwo poniżej.


Fiat Ducato,
klasa N

Cena od 159 zł
Pojemność: 1.2 l
Moc: 120 KM
Rodzaj paliwa: ON
Ilość drzwi: 5

Citroen Jumper,
klasa N

Cena od 159 zł
Pojemność: 2.2 l
Moc: 130 KM
Rodzaj paliwa: ON
Ilość drzwi: 5

Samochody 9-osobowe

Volkswagen T5 Transporter Kombi, klasa R
Cena od 159 zł
Pojemność: 2.0 l
Moc: 102 KM
Rodzaj paliwa: ON
Ilość drzwi: 5

Renault Trafic,
klasa R

Cena od 159 zł
Pojemność: 1.6 l
Moc: 115 KM
Rodzaj paliwa: ON
Ilość drzwi: 5


Nasze punkty wynajmu

Jesteśmy na Facebooku:
 
Akceptujemy płatności:
 
Rezerwuj samochód:
 
Formularz
rezerwacji
Szybki kontakt:
Auto-Franczak
ul. Czapla 5, 85-437 Bydgoszcz
ul. lok.13, Srebrna 34B, 80-180 Gdańsk
ul. Wyszyńskiego 4, 87-100 Toruń
Tel: 602 820 820 fax: 52 34 90 830 E-mail: pomoc@auto-franczak.pl